Hakkımızda

Teknolance Bilişim Hizmetleri, hedef kitlenizi etkilemek için burada.

Markanıza değer katmak için yaratıcılığa ve özgünlüğe sahip fikirleri birleştirip sizlere sunmaktadır. Teknolance Bilişim Hizmetleri, genç ve amatör bir ruhla teknoloji ve web dünyasında profesyonellikler yaratmak için kurulmuştur. Teknolance Bilişim Hizmetleri'nin amacı; aklını ve algılarını dünyaya açık tutarak yenilikleri takip etmek, sağdık ve yeni müşteriler kazanmak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktır. Buradaki asıl amaç internet dünyasında, sektörünüzün lideri olmanızı sağlamaktır. Arama motorlarında kullanıcılar sektörünüz ile ilgili kelimeleri aradığında karşılarına web sitenizin en üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu durum, sektörünüzle ilgili kısa sürede bir çok müşteri bulmanızı sağlamaktadır. Markanızın veya sizin başarınız için en uygun çözümleri size sunuyoruz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

karakter

BaşarıIı kuruluşların keşfettiği gizli formüI müşterilere misafir ve çaIışanIara insan gibi davranmaktır.

Tom PETERS

Yeteneklerimiz

Web Tasarım

HTML,PHP,CSS programlama dillerini kullanarak etkileşimli web sitelerinin tasarlanması ve geliştirilmesi.

Grafik Tasarım

Sektörünüze en uygun, logo ve banner tasarım hizmetlerinde özgün, yaratıcı fikirler ve özel grafik çalışmaları yapıyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Sosyal Medya,SEO,web tasarım ve altyapısı hakkında danışmanlık hizmetinin verilmesi.

Masaüstü Yazılımı

İsteklerinizi dinleyip işinizde kolaylık ve zaman tasarrufu sağlayan masaüstü programlarının yazılması ve geliştirilmesi.

Ekibimiz

Enes Sayılmışer
Yazılım Geliştirici

HTML,PHP,CSS,C# programlama dillerini kullanarak etkileşimli web siteleri geliştirme ve masaüstü yazılım yazma - geliştirme sorumlusu olan ekip arkadaşımız.

Berkay Çelik
Sosyal Medya ve SEO Danışmanı

Sosyal Medya,SEO,Web Tasarım ve altyapı danışmanlığı yapan ve bu alanda hizmet veren ekip arkadaşımız.

Mert Çolak
Grafik Tararımcı

Varolan teknolojik imkanları değerlendirebilen ve en iyi şekilde kullanabilen çalışkan, heyecanlı, tutkulu, hırslı bir kişiliğe sahip olan, grafik tasarım alanında hizmet veren ekip arkadaşımız.